1. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: we wtorek wspomnienie świętego Antoniego, opata; w czwartek – świętego Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa, patrona Archidiecezji Przemyskiej; w sobotę – świętej Agnieszki, dziewicy i męczennicy.

2. W środę rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który w tym roku przebiegać będzie pod hasłem: „Pojednanie – Miłość Chrystusa przynagla nas”. Zakończy się on Świętem Nawrócenia świętego Pawła Apostoła (25. stycznia). Kto w czasie trwania tego Tygodnia będzie uczestniczył w jakimś nabożeństwie z modlitwą o jedność – a takie będzie miało miejsce w naszym kościele m.in. w środę podczas nowenny do świętego Józefa – i weźmie udział w jego zakończeniu, może zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

3. Ze względu na trwającą wizytę duszpasterską Msze święte w dni powszednie do końca tego tygodnia będą odprawiane tylko rano o godzinie 07.00.

4. Porządek wizyty duszpasterskiej wygląda zaś następująco: ja w poniedziałek odwiedzę najpierw mieszkańców bloków na ulicy Kolejowej, a później mieszkańców ulicy Morawskiej; we wtorek – mieszkańców ulicy Kolejowej, numery od 2 do 50 (numery tylko parzyste); w środę – mieszkańców ulicy Kolejowej, numery od 52 do 106 (numery tylko parzyste); w czwartek – mieszkańców ulicy Długiej, Różanej oraz z aglomeracji Jarosławskiej mieszkańców domów z ulic: 3 Maja i Zbożowej; w piątek – mieszkańców bloków przy ulicy Zbożowej 5 i 9a w Jarosławiu.

Ks. Wikariusz w poniedziałek odwiedzi mieszkańców ulicy Jarosławskiej; we wtorek – Wąskiej; w środę – Krótkiej; w czwartek – Wrzosowej i w piątek – Szkolnej oraz Sportowej (z tym, że najpierw podjedzie do czterech domów z ulicy Sportowej nad Sanem; później w kolejności odwiedzi domy z ulicy Szkolnej i na końcu pozostałe domy z ulicy Sportowej). Początek kolędy o godzinie 15.00.

5. Bardzo serdecznie dziękuję osobom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały kościół i złożyły ofiarę. Natomiast w sobotę na godzinę 09.00 do sprzątania świątyni zapraszam osoby zamieszkałe w domach na ulicy Kolejowej, numery od 76 do 106.