Pielgrzymka

Kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć
Piątek – 06. 10. 2017 r.

Wyjazd z Muniny w kierunku Kalisza o godzinie 22.00.

Sobota – 07. 10. 2017 r.

Kalisz – Sanktuarium świętego Józefa (Polski Nazaret), gdzie  kult Opiekuna Świętej Rodziny trwa nieprzerwanie od  XVII wieku – udział w Mszy świętej o godzinie 06.30 i zwiedzanie Sanktuarium z przewodnikiem. Następnie przejazd w kierunku Torunia – nawiedzenie sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i świętego Jana Pawła II oraz siedziby Radia Maryja, a także spacer po Starówce. Z kolei przyjazd do Lichenia: zakwaterowanie, obiadokolacja. Dla chętnych indywidualne uczestnictwo w nabożeństwach w Licheniu.

Niedziela – 08. 10. 2017 r.

Licheń: Msza święta o godzinie 07.30, śniadanie, zwiedzanie sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej, Golgoty, kościoła świętej Doroty i innych miejsc na terenie sanktuarium. Wyjazd do Niepokalanowa – nawiedzenie miejsca działalności świętego Maksymiliana Marii Kolbego, Ośrodka Rycerstwa Niepokalanej. Przejazd do Warszawy – nawiedzenie grobu błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki i muzeum. Powrót do Muniny w godzinach wieczornych.

Cena: 320 złotych od osoby przy grupie minimum 45 osób

CENA ZAWIERA:
  • Nocleg z obiadokolacją i śniadaniem w pensjonacie w Licheniu;
  • Przejazd autokarem z klimatyzacją, barkiem i WC;
  • Ubezpieczenie KL;
  • Przewodnik w Kaliszu, Toruniu – Radio Maryja, Niepokalanowie oraz w Warszawie – Muzeum błogosławionego ks. Popiełuszki;
  • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Podatki;
  • Usługi pilota.
WAŻNE:
  • Program jest ramowy (orientacyjny). Kolejność realizacji poszczególnych punktów programu może ulec zmianie lub przestawieniu;
  • W przypadku mniejszej ilości uczestników niż 45 osób cena ulegnie podwyższeniu.
ZAPISY U KSIĘDZA PROBOSZCZA Z MUNINY DO 16. 09. 2017 r.
WPISOWE 100 ZŁOTYCH

Wyjazd organizuje Biuro Podróży MatteoTravel