Pielgrzymka

Termin: 13-14. 10. 2018 r.

Cena:  390  zł

1. DZIEŃ – 13. 10. (sobota)
ROSTKOWO, PRZASNYSZ, GIETRZWAŁD, PŁOCK
Zbiórka uczestników pielgrzymki na parkingu przy kościele w Muninie o godz. 00.30 i wyjazd w kierunku Gietrzwałdu (ok. 600 km). Po drodze przyjazd do Rostkowa – miejscowości, w której urodził się św. Stanisław Kostka – Msza św. Następnie przyjazd do Przasnysza i nawiedzenie kościoła pw. św. Wojciecha, gdzie św. Stanisław Kostka został ochrzczony. Przejazd do Gierzwałdu. Spotkanie z księdzem przewodnikiem i zwiedzanie Sanktuarium, spacer do cudownego źródełka. Wyjazd do Gniezna. Po drodze postój w Płocku i nawiedzenie Sanktuarium Bożego Miłosierdzia (w budowie). Przejazd na miejsce zakwaterowania. Obiadokolacja.
2. DZIEŃ – 14 .10. (niedziela)
GNIEZNO
Śniadanie, wykwaterowanie. Msza święta. Spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie: Katedry pw. Wniebowzięcia NMP – najważniejszy zabytek miasta, w którym znajdują się relikwie św. Wojciecha; Drzwi Gnieźnieńskie – bezcenny zabytek sztuki romańskiej, ilustrujący sceny z życia św. Wojciecha. Spacer gnieźnieńską Starówką. Obiad. Wyjazd w drogę powrotną około godziny 15.00. Przyjazd do Muniny i zakończenie pielgrzymki około północy.
CENA ZAWIERA:
  • zakwaterowanie: 1 nocleg w hotelu Stara Kamienica w Gnieźnie;
  • wyżywienie, jak w programie: 1 obiadokolacja, 1 śniadanie, 1 obiad;
  • transport: autokar z uchylnymi siedzeniami, klimatyzacją, video, WC;
  • ubezpieczenie NNW
  • opiekę pilota.
CENA NIE ZAWIERA:
  • dopłaty do pokoju jednoosobowego – 80 pln/os.;
  • wydatków indywidualnych;
  • ofiar podczas Mszy św.
WAŻNE:
  • 390 zł. obowiązuje przy pełnym stanie, czyli 48 uczestnikach;
  • program jest ramowy, zastrzegamy sobie możliwość zmian w programie.
ZAPISY U KS. PROBOSZCZA Z MUNINY
WPISOWE 100 ZŁOTYCH