Uroczystość Wszystkich Świętych

  1. Przypominam, że przez cały miesiąc listopad modlitwy po Mszach świętych w dni powszednie o godzinie 17.00 oraz Koronka do Bożego Miłosierdzia w każdą niedzielę listopada o godzinie 15.40 ofiarowane będą za zmarłych polecanych w poszczególne dni, w wypominkach. Pod chórem są jeszcze wyłożone kartki na wypominki, które po wypełnieniu można składać u siostry w zakrystii. Przy składaniu kartek każda osoba dowie się, którego dnia dane dusze, polecane w wypominkach, będą omadlane.
  1. Bardzo serdecznie dziękuję panu Markowi Bębenkowi i jego pracownikom oraz panu Jerzemu Bałandzie i jego pracownikom za różnorodne prace w obejściu naszych kościołow i na cmentarzu. Dziękuję też mieszkańcom Muniny Małej – ulice: Dziewiarska i Południowa oraz Jarosławia – ulica Dziewiarska za złożoną ofiarę w kwocie 310 złotych na prace na cmentarzu.
  1. Przypominam, że w dniu dzisiejszym przy naszym cmentarzu odbywa się kwesta, poprzez którą pragniemy zebrać część funduszy na wykonanie witraży do naszego nowego kościoła. W imieniu Rady Parafialnej i swoim bardzo proszę o wsparcie tego dzieła przez Parafian i Gości, no i oczywiście już z góry dziękuję za ten ofiarny gest, kolejny przejaw Waszej życzliwości, wszak dzięki niej możemy czynić coś nowego i dobrego, co służy nam wszystkim.