31 Niedziela Zwykła

  1. Przypominam, że dzisiaj o godzinie 15.30 będzie zmiana tajemnic różańcowych, po niej odmówiona będzie Koronka do Miłosierdzia Bożego za wszystkich zmarłych polecanych w wypominkach i o 16.00 Msza święta..
  1. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: w piątek święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej; w sobotę wspomnienie świętego Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.
  1. W najbliższy czwartek – 08. listopada – na zakończenie oktawy Uroczystości Wszystkich Świętych Msza święta odprawiona będzie w Starym Kościółku.
  1. Składka Mszalna z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie, jako nasza jesienna pomoc dla WSD w Przemyślu.
  1. Bardzo serdecznie dziękuję tym osobom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały kościół i złożyły ofiarę. Natomiast w sobotę na godzinę 09.00 do sprzątania świątyni zapraszam osoby zamieszkałe w domach na ulicach: Wspólnej, Leśnej i Zielonej.
  1. W imieniu Rady Parafialnej i swoim dziękuję też za włączenie się do kwesty przy cmentarzu na rzecz wykonania witraży w naszej świątyni. Tym razem zebraliśmy 5.351.00 złotych – na przestrzeni lat jest to jedna z największych składek w dzień Wszystkich Świętych. Cieszy więc to, że w ten sposób wyrażacie akceptację dla naszej nowej, kolejnej inwestycji. Niech za wszelką życzliwość w sposób szczególny nagrodą będzie dla Was wszystkich obfitość Bożego błogosławieństwa i opieka naszych Patronów.
  1. Pani Sołtys prosiła ogłosić, że śmieci nie będą zabierane 12-go, lecz 13-go listopada po południu.