4 Niedziela Zwykła

  1. Przypominam, że dzisiaj o godzinie 15.30 będzie zmiana tajemnic różańcowych, po niej Koronka do Miłosierdzia Bożego i o 16.00 Msza święta.
  1. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: we wtorek wspomnienie świętej Agaty, dziewicy i męczennicy. Na zakończenie Mszy świętej – zgodnie z tradycją – odbędzie się obrzęd poświęcenia chleba i soli; w środę – świętego Pawła Miki i jego Towarzyszy w męczeństwie.
  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Dlatego w tym dniu po Mszy świętej będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec, który proszę, by poprowadziła róża pani Zofii Brzezińskiej; po nim adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy i jej zakończenie Litanią do Krwi Pana Jezusa, z prośbą o nowe powołania kapłańskie i zakonne, o godzinie 18.30.
  1. W poniedziałek przed południem rozbierane będą wszelkie dekoracje świąteczne, dlatego jutro po południu – na godzinę 14.30, na prośbę siostry Ancilli – do sprzątania świątyni zapraszam osoby zamieszkałe na ulicy Południowej, numery od 73 do 99.