1. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: w piątek święto Katedry świętego Piotra; w sobotę wspomnienie świętego Polikarpa, biskupa i męczennika.
  1. Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć następujące osoby: Marcin Daniel Małusecki, syn Krzysztofa i Barbary Śliwa, pochodzący z parafii Świnna Poręba z Katarzyną Barbarą Wysocką, córką Mieczysława i Marii Plęs, pochodzącą z naszej parafii – zapowiedź I. Kto by wiedział o przeszkodach małżeńskich zachodzących pomiędzy tymi osobami proszony jest o zgłoszenie tego faktu w kancelarii parafialnej.
  1. Bardzo serdecznie dziękuję osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół i złożyły ofiarę. Natomiast w sobotę na godzinę 09.00 do sprzątania świątyni zapraszam osoby zamieszkałe na ulicy Jarosławskiej, numery od 1 do 17.
  1. W imieniu swoim i siostry Teresy Głuchowskiej – referentki misyjnej – chciałbym też Wam bardzo serdecznie podziękować za ofiary złożone przy okazji nabywania kredy i kadzidła w święto Trzech Króli (1 300 zł). Pieniądze te będą przeznaczone na budowę szkoły w Chamuka (w Zambii), którą prowadzą Siostry Służebniczki Starowiejskie, a do której ma uczęszczać około 500. dziewcząt. Pełny tekst podziękowań wywieszony jest na tablicy ogłoszeń.