7 Niedziela Zwykła

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek po Mszy świętej o godzinie 07.00 odwiedziny chorych według porządku z pierwszego piątku miesiąca lutego. Gdyby byli inni chorzy, potrzebujący odwiedzin, proszę o ich zgłoszenie. W sobotę po Mszy świętej nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Karteczki z intencjami modlitewnymi proszę składać przed Mszą świętą pod chórem. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą świętą, a w piątek od 16.00 do 17.00.
  1. W tym tygodniu odbędą się spotkania przygotowujące do przyjęcia sakramentu bierzmowania, dlatego najpierw na Mszę świętą o godzinie 17.00, a po niej na spotkanie organizacyjne zapraszam: w poniedziałek uczniów III klas gimnazjum i VIII klas szkoły podstawowej wraz ze swymi rodzicami; we wtorek uczniów VII klas szkoły podstawowej; w środę uczniów VI klas szkoły podstawowej.
  1. Przyszła niedziela jest pierwszą miesiąca, dlatego o godzinie 15.30 będzie zmiana tajemnic różańcowych, po niej Koronka do Miłosierdzia Bożego i o 16.00 Msza święta.
  1. Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć następujące osoby: Marcin Daniel Małusecki, pochodzący z parafii Świnna Poręba z Katarzyną Barbarą Wysocką, pochodzącą z naszej parafii – zapowiedź II.
  1. Bardzo serdecznie dziękuję osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół i złożyły ofiarę. Natomiast w sobotę na godzinę 09.00 do sprzątania świątyni zapraszam rodziców młodzieży, która ma przyjąć sakrament bierzmowania – w tę sobotę tylko rodziców młodzieży z VIII klas szkoły podstawowej.
  1. Siostra Ewa – Dyrektorka ogłasza rekrutację do Przedszkola Sióstr Służebniczek Imieniem Świętego Józefa w Muninie ul. 3-go Maja 96 na rok 2019/2020. Dlatego prosiła poinformować, że od 25. lutego wydawane będą karty zgłoszenia dziecka do tejże placówki.