Wizytacja kanoniczna

Dnia 07. 03. 2019 r. odbyła się wizytacja kanoniczna, którą przeprowadził ks. abp Adam Szal, metropolita przemyski. Najpierw o godzinie 11.00 odwiedził Siostry Służebniczki i Niepubliczne Przedszkole, przez nie prowadzone.
O godzinie 12.00 gościł w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki, gdzie najpierw spotkał się z uczniami, a następnie z nauczycielami tejże placówki.
Kolejnym punktem programu był pobyt na plebani i odwiedziny księży oraz sprawdzenie kancelarii parafialnej.
O godzinie 15.00 modlił się w Starym Kościółku, polecając wszystkich Zmarłych oraz nawiedził groby zmarłych księży i siostry zakonnej, po czym odwiedził osobę chorą w jej domu.
O godzinie 17.00 przewodniczył Mszy świętej, podczas której udzielił sakramentu bierzmowania 36 młodym osobom z VIII klasy Szkoły Podstawowej i III klasy Gimnazjum.
Zdjęcia – 1
Zdjęcia – 2
Wizytacja zakończyła się na plebani wspólną kolacją księży z dekanatu Jarosław II oraz przybyłych księży rodaków.