Pielgrzymka

WROCŁAW ORAZ SANKTUARIA ZIEMI KŁODZKIEJ
25-26. 05. 2019 r.
1. DZIEŃ (SOBOTA – 25. 05. 2019 r.): WROCŁAW
Wyjazd z Muniny o godzinie 04.00. Przejazd do Wrocławia. Zwiedzanie stolicy Dolnego Śląska – spacer po Starówce, Ostrów Tumski z katedrą oraz późnoromańskim kościołem świętego Idziego. Msza święta. Panorama Racławicka. Czas wolny. Przejazd na nocleg w okolicy Kudowej Zdroju, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
2. DZIEŃ (NIEDZIELA – 26. 05. 2019 r.): CZERMNA – WAMBIERZYCE
Śniadanie. Przejazd do Czermnej, gdzie znajduje się Kaplica Czaszek, której ściany pokrywają trzy tysiące czaszek, a sufit dekorują tysiące kości piszczelowych.  Następnie przejazd do Wambierzyc – „Dolnośląska Jerozolima” – Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin. Msza święta o godzinie 12.30. Zwiedzanie XIX-wiecznej ruchomej szopki z 800 figurkami (300 w ruchu).W drodze powrotnej wjazd do Polanicy Zdroju. Spacer po parku zdrojowym – Pijalnia Wód Mineralnych. Powrót do Muniny w godzinach wieczornych, po drodze obiad.
KOSZT 430 ZŁOTYCH
CENA ZAWIERA:
  • Przejazd autokarem klasy turystycznej z klimatyzacją,
  • Usługę pilota na całej trasie,
  • Usługę przewodnika we Wrocławiu,
  • Ubezpieczenie NNW,
  • 1 nocleg,
  • 1 obiadokolację, 1 śniadanie, 1 obiad w drugim dniu,
  • Bilety wstępu: Panoram Racławicka, Kaplica Czaszek w Czermnej , Ruchoma szopka w Wambierzycach.
CENA NIE ZAWIERA:
  • Wydatków nie objętych programem,
  • Ofiar w czasie Mszy świętych.
WAŻNE:
  • Program jest ramowy (orientacyjny), kolejność realizacji poszczególnych punktów programu może ulec zmianie lub przestawieniu.
  • Cena jest skalkulowana przy wyjeździe z Muniny (minimum 42. osoby).
ZAPISY U KSIĘDZA PROBOSZCZA Z MUNINY
WPISOWE 200 ZŁOTYCH