6 Niedziela Zwykła

1. W najbliższą sobotę będziemy obchodzić święto Katedry świętego Piotra, apostoła.

2. Bardzo serdecznie dziękuję osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół i złożyły ofiarę. Natomiast w sobotę na godzinę 09.00 do sprzątania świątyni zapraszam osoby zamieszkałe na ulicy 3-go Maja w Muninie, numery od 127 do 149.

3. Jak wiecie w ubiegłą środę odbyło się pierwsze spotkanie Rady Parafialnej, nowej kadencji. Podczas jego trwania wszyscy Członkowie zostali zaprzysiężeni przez Księdza Dziekana. Wybrano też przewodniczącego Rady, którym jest pan Wojciech Brzeziński oraz osoby odpowiedzialne za poszczególne rejony w naszej parafii. Wszystkie szczegóły są umieszczone na tablicy ogłoszeń i na naszej parafialnej stronie internetowej – na tejże stronie w „Galerii” są również zdjęcia z tego wydarzenia.

4. Siostra Ewa Frańczak – dyrektorka Niepublicznego Przedszkola Sióstr Służebniczek w Muninie prosiła, by ogłosić, że rozpoczął się nabór do wspomnianego przedszkola na rok 2020/2021.

5. Kilka osób pytało mnie czy zorganizuję zbiórkę elektroodpadów z przeznaczeniem na misje. Odpowiadam więc, że taka zbiórka odbędzie się 17. marca. O szczegółach poinformuję w odpowiednim czasie.