Informacja

Ze względu na obowiązujące zarządzenie, że w kościele (czerwona strefa) może być jedna osoba na 7. metrów kwadratowych – w naszym kościele 111 osób (w starym kościółku 26), powracamy do wiosennego podziału parafii na rejony, by na jednej Mszy świętej nie było zbyt dużo osób.

Na niedzielę – 18. 10. 2020 r. – proponuję następujący podział:

Godzina 08.00: Ulice: Dębowa, Długa, Kwiatowa, Ogrodowa, Pogodna, Południowa, Różana, Spacerowa, Świętej Królowej Jadwigi, Wrzosowa;

Godzina 10.30: Ulice: 3-go Maja w Muninie oraz 3 Maja i Zbożowa w Jarosławiu, Jarosławska, Sportowa, Szkolna, Wodna;

Godzina 16.00: Ulice: Jasna, Kolejowa, Krótka, Leśna, Morawska, Przyjazna, Słoneczna, Wąska, Wspólna, Zielona.

Przypominam, że wyznaczenie rejonów nie oznacza nałożenia obowiązku przyjścia do kościoła. W dalszym ciągu proszę bowiem o roztropność, stosowanie się do przepisów sanitarnych, korzystanie z ogłoszonej przez ks. abpa Adama Szala dyspensy od obowiązku uczestnictwa w Mszach świętych niedzielnych i w święta nakazane, tak, by limitu 111 osób dla naszego kościoła nie przekraczać.

Informuję też, że zaplanowana Renowacja Misji Parafialnych odbędzie się zgodnie z wyznaczonym planem. Tych, którzy nie będą w kościele zachęcam do śledzenia transmisji na żywo z naszego kościoła (w każdej chwili poszczególne nabożeństwo można będzie sobie także odtworzyć, pod wskazanym poniżej linkiem).

Ks. Janusz Trojnar – proboszcz