Ogłoszenie

Ze względu na obowiązujące zarządzenie, że w kościele może być jedna osoba na 15. metrów kwadratowych – w naszym kościele 52. osoby – ponownie proszę o stosowanie się do podziału Parafii na rejony, na poszczególne Msze święte, by limitu osób nie przekraczać.

Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

01. 01. 2021 r.

Godzina 08.00 – Mieszkańcy ulic: 3-go Maja w Muninie oraz 3 Maja i Zbożowej w Jarosławiu, Jarosławskiej, Sportowej, Szkolnej, Wodnej;

Godzina 10.30 Mieszkańcy ulic: Jasnej, Kolejowej, Krótkiej, Leśnej, Morawskiej, Przyjaznej, Słonecznej, Wąskiej, Wspólnej, Zielonej (transmisja);

Godzina 16.00 – Mieszkańcy ulic: Dębowej, Długiej, Kwiatowej, Ogrodowej, Pogodnej, Południowej, Różanej, Spacerowej, Świętej Królowej Jadwigi, Wrzosowej.

Niedziela – 03. 01. 2021 r.

Godzina 08.00 – Mieszkańcy ulic: Dębowej, Długiej, Kwiatowej, Ogrodowej, Pogodnej, Południowej, Różanej, Spacerowej, Świętej Królowej Jadwigi, Wrzosowej;

Godzina 10.30 – Mieszkańcy ulic: 3-go Maja w Muninie oraz 3 Maja i Zbożowej w Jarosławiu, Jarosławskiej, Sportowej, Szkolnej, Wodnej (transmisja);

Godzina 16.00 Mieszkańcy ulic: Jasnej, Kolejowej, Krótkiej, Leśnej, Morawskiej, Przyjaznej, Słonecznej, Wąskiej, Wspólnej, Zielonej.

Przypominam, że wyznaczenie rejonów nie oznacza nałożenia obowiązku przyjścia do kościoła. W dalszym ciągu proszę bowiem o roztropność, korzystanie z ogłoszonej przez ks. abpa Adama Szala (w zgodzie z własnym sumieniem) dyspensy od obowiązku uczestnictwa w Mszach świętych niedzielnych i w święta nakazane.

Osoby, które przyjdą do kościoła bardzo proszę, wręcz zobowiązuję do zachowania wszelkich zasad higieny, w tym do dezynfekowania dłoni po wejściu do kościoła, uczestnictwa w obrzędach liturgicznych z zakrytymi ustami i nosem oraz zachowywania dystansu.

Transmisja na żywo z naszego kościoła:

31. 12. 2020 r. – godz. 16.00

01. 01. 2021 r. – godz. 10.30

03. 01. 2021 r. – godz. 10.30

Chcąc oglądać kliknij w poniższy link:

youtube.com/channel/UCzUGiTKv5SO4IuwJLDM9T2g/live

Ks. Janusz Trojnar – proboszcz