2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim

1. Przypominam, że dzisiaj o godzinie 15.30 będzie zmiana tajemnic różańcowych, po niej Koronka do Miłosierdzia Bożego i o 16.00 Msza święta. Składka mszalna z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na WSD w Przemyślu.

2. W środę przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego, tradycyjnie nazywana świętem Trzech Króli. Msze święte będą odprawiane, tak jak w każdą niedzielę, czyli o godzinie 08.00, 10.30 i o 16.00. W czasie Mszy świętych będzie poświęcenie kadzidła i kredy. Kadzidło i kredę będzie można nabyć w tym dniu u sióstr pod chórem – dochód ze sprzedaży tychże rzeczy przeznaczony będzie na misje. Na ten cel zbierana będzie także składka mszalna.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Dlatego po Mszy świętej, będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa, którą proszę, by poprowadzili bracia różańcowi z Róży pana Tadeusza Filara. Po różańcu rozpocznie się prywatna adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy, która zakończy się Litanią do Krwi Pana Jezusa, z modlitwą o powołania, o godzinie 18.30.

4. Bardzo serdecznie dziękuję tym osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół i złożyły ofiarę, natomiast w sobotę na godzinę 09.00 do sprzątania świątyni zapraszam osoby zamieszkałe na ulicy Przyjaznej, numery od 27 do 90.