Ogłoszenie

Ze względu na obowiązujące zarządzenie, że w kościele może być jedna osoba na 15. metrów kwadratowych – w naszym kościele 52 osoby (w starym kościółku 12) – ponownie proszę o stosowanie się do podziału Parafii na rejony, na poszczególne Msze święte, by limitu osób nie przekraczać.

Na Niedzielę Chrztu Pańskiego

10. 01. 2021 r.

proponuję następujący podział:

Godzina 08.00 – Mieszkańcy ulic: 3-go Maja w Muninie oraz 3 Maja i Zbożowej w Jarosławiu, Jarosławskiej, Sportowej, Szkolnej, Wodnej;

Godzina 10.30 Mieszkańcy ulic: Jasnej, Kolejowej, Krótkiej, Leśnej, Morawskiej, Przyjaznej, Słonecznej, Wąskiej, Wspólnej, Zielonej;

Godzina 16.00 – Mieszkańcy ulic: Dębowej, Długiej, Kwiatowej, Ogrodowej, Pogodnej, Południowej, Różanej, Spacerowej, Świętej Królowej Jadwigi, Wrzosowej.

Przypominam, że wyznaczenie rejonów nie oznacza nałożenia obowiązku przyjścia do kościoła. W dalszym ciągu proszę bowiem o roztropność, korzystanie z ogłoszonej przez ks. abpa Adama Szala (w zgodzie z własnym sumieniem) dyspensy od obowiązku uczestnictwa w Mszach świętych niedzielnych i w święta nakazane. Osoby, które przyjdą do kościoła bardzo proszę, wręcz zobowiązuję do zachowania wszelkich zasad higieny, w tym do dezynfekowania dłoni po wejściu do kościoła, uczestnictwa w obrzędach liturgicznych z zakrytymi ustami i nosem oraz zachowywania dystansu.

Ks. Janusz Trojnar – proboszcz