Święto Chrztu Pańskiego

1. Przypominam, że dzisiaj i w przyszłą niedzielę Członkowie Rady Parafialnej rozdają w kościele książeczki (diecezjalną i parafialną). Proszę, by jedna osoba reprezentująca daną rodzinę, zabrała je do domu.

2. Wraz z dzisiejszą niedzielą – świętem Chrztu Pańskiego – kończymy w liturgii okres Bożego Narodzenia, chociaż kolędy śpiewamy tradycyjnie do 02. lutego.

3. Jutro – w poniedziałek – wypada 22. rocznica śmierci ks. Adama Ablewicza – jednego z wcześniejszych proboszczów w Muninie, dlatego w tym dniu w sposób szczególny pamiętajmy o nim w naszej modlitwie.

4. Przyszła niedziela jest trzecią miesiąca, dlatego podczas Mszy świętych odbędzie się specjalna składka na tacę na kolejne prace w naszej świątyni – tym razem na wymianę nagłośnienia. Pragnę też poinformować, że od trzeciej niedzieli grudnia zebraliśmy 6 800 złotych (w tym są: ofiary indywidualne, wpłaty na konto i składka z trzeciej niedzieli grudnia), za co bardzo serdecznie dziękuję. Bóg zapłać!

5. Bardzo serdecznie dziękuję tym osobom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół i złożyły ofiarę, natomiast w sobotę na godzinę 09.00 do sprzątania świątyni zapraszam osoby zamieszkałe na ulicy Kolejowej, numery od 1 do 30.

6. Bardzo proszę o wpłacanie prenumeraty na I kwartał za czasopismo: „Niedziela” – 78 złotych.