Święta Wielkanocne – nabożeństwa

Ze względu na nowe zarządzenie obowiązujące od soboty – 27. marca br.), co do ilości osób mogących wziąć udział w nabożeństwach: jedna osoba na 20 metrów kwadratowych (w naszym nowym kościele 39. osób), proponuję na Święta Wielkanocne następujący podział Parafii, na poszczególne Msze święte:

Niedziela Wielkanocna – 04. 04. 2021 r.

Godzina 06.00: Ulice: 3-go Maja w Muninie, Wodna, Krótka oraz 3 Maja i Zbożowa w Jarosławiu (w procesji w tym roku nie niesiemy figur i obrazów);

Transmisja na żywo:
Chcąc oglądać kliknij w poniższy link:

youtube.com/channel/UCzUGiTKv5SO4IuwJLDM9T2g/live 

Godzina 08.00: Ulice: Świętej Królowej Jadwigi, Ogrodowa, Pogodna, Kwiatowa, Spacerowa, Dębowa, Wrzosowa i Kolejowa – numery nieparzyste;

Godzina 10.30: Ulice: Południowa, Sportowa, Szkolna i Kolejowa – numery parzyste;

Godzina 12.00: Ulice: Przyjazna, Leśna, Zielona, Słoneczna, Morawska, Długa, Różana, Jasna, Wspólna, Jarosławska i Wąska.

Poniedziałek Wielkanocny – 05. 04. 2021 r.

Godzina 07.30: Ulice: Świętej Królowej Jadwigi. Ogrodowa, Pogodna, Kwiatowa, Spacerowa, Wrzosowa i Dębowa;

Godzina 09.00: Ulice: 3-go Maja w Muninie, Wodna oraz 3 Maja i Zbożowa w Jarosławiu;

Godzina 10.30: Ulice: Kolejowa, Krótka i Wąska;

Transmisja na żywo:
Chcąc oglądać kliknij w poniższy link:

youtube.com/channel/UCzUGiTKv5SO4IuwJLDM9T2g/live 

Godzina 12.00: Ulice: Przyjazna, Leśna, Zielona, Słoneczna, Morawska, Długa, Różana, Jarosławska, Jasna i Wspólna;

Godzina 16.00: Ulice: Południowa, Sportowa i Szkolna;

Wyznaczenie rejonów nie oznacza nałożenia obowiązku przyjścia do kościoła. W dalszym ciągu proszę bowiem o roztropność, korzystanie z dyspensy od obowiązku uczestnictwa w Mszach świętych niedzielnych i w święta nakazane, tak, by limitu 39. osób dla naszego kościoła nie przekraczać.
Osoby, które przyjdą do kościoła bardzo proszę, wręcz zobowiązuję do zachowania wszelkich zasad higieny, w tym do dezynfekowania dłoni po wejściu do kościoła, uczestnictwa w obrzędach liturgicznych z zakrytymi ustami i nosem oraz zachowania zalecanej odległości od siebie. Tych, którzy pozostaną w domach, zachęcam do włączania się w modlitwę poprzez transmisje w środkach społecznego przekazu.

Ks. Janusz Trojnar – proboszcz