Triduum Sacrum – nabożeństwa

Ze względu na nowe zarządzenie obowiązujące od soboty – 27. marca br., co do ilości osób mogących wziąć udział w nabożeństwach: jedna osoba na 20 metrów kwadratowych (w naszym nowym kościele 39. osób), proponuję na Triduum Sacrum następujący podział Parafii, na poszczególne dni:

Wielki Czwartek – 01. 04. 2021 r.

Godzina 18.00: Mieszkańcy ulic: Dębowej, Długiej, Kwiatowej, Ogrodowej, Pogodnej, Południowej, Różanej, Spacerowej, Świętej Królowej Jadwigi, Wrzosowej.

Wielki Piątek – 02. 04. 2021 r.

Godzina 18.00 – Mieszkańcy ulic: 3-go Maja w Muninie oraz 3 Maja i Zbożowej w Jarosławiu, Jarosławskiej, Sportowej, Szkolnej, Wodnej.

Wielka Sobota – 03. 04. 2021 r.

Godzina 18.00 Mieszkańcy ulic: Jasnej, Kolejowej, Krótkiej, Leśnej, Morawskiej, Przyjaznej, Słonecznej, Wąskiej, Wspólnej, Zielonej.

Wyznaczenie rejonów nie oznacza nałożenia obowiązku przyjścia do kościoła. W dalszym ciągu proszę bowiem o roztropność, korzystanie z dyspensy od obowiązku uczestnictwa w Mszach świętych niedzielnych i w święta nakazane, tak, by limitu 39. osób dla naszego kościoła nie przekraczać.
Osoby, które przyjdą do kościoła bardzo proszę, wręcz zobowiązuję do zachowania wszelkich zasad higieny, w tym do dezynfekowania dłoni po wejściu do kościoła, uczestnictwa w obrzędach liturgicznych z zakrytymi ustami i nosem oraz zachowania zalecanej odległości od siebie. Tych, którzy pozostaną w domach, zachęcam do włączania się w modlitwę poprzez transmisje w środkach społecznego przekazu.

Każdego dnia Triduum Sacrum
Transmisja na żywo z naszego kościoła:

Chcąc oglądać kliknij w poniższy link:

youtube.com/channel/UCzUGiTKv5SO4IuwJLDM9T2g/live