21 Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu w liturgii będziemy obchodzić: we wtorek święto świętego Bartłomieja, apostoła; w czwartek uroczystość NMP Częstochowskiej; w piątek wspomnienie świętej Moniki; w sobotę – świętego Augustyna, biskupa i doktora Kościoła.

2. Bardzo serdecznie dziękuję osobom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały kościół i złożyły ofiarę, natomiast w sobotę na godzinę 09.00 do sprzątania świątyni zapraszam osoby zamieszkałe na ulicy Przyjaznej, numery od 1 do 26.

3. We wtorek – 24. 08. 2021 roku – w świetlicy obok biblioteki w Muninie o godzinie 17.00 odbędzie się spotkanie na temat państwowego programu „Mój Prąd”. Jest to spotkanie popierane przez Gminę Wiejską Jarosław.

4. W ubiegły wtorek przy starym kościółku znalazłem pewną kwotę pieniędzy – są do odebrania u mnie.