6 Niedziela Wielkanocna

1. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje, tzw. Dni Krzyżowe.

2 W najbliższych dniach w liturgii będziemy obchodzić: w czwartek wspomnienie świętego Filipa Nereusza, kapłana; w sobotę wspomnienie błogosławionego Stefana Wyszyńskiego, biskupa; w przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W Archidiecezji Przemyskiej również święcenia diakonatu – niech nasza modlitwa towarzyszy kandydatom do kapłaństwa.

3. W czwartek będziemy obchodzić Dzień Matki. Dlatego pamiętajmy o naszych mamach, także w modlitwie – dla żywych wypraszajmy wszelkie potrzebne łaski, a dla zmarłych radość życia wiecznego.

4. W piątek początek nowenny przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

5.  Bardzo serdecznie dziękuję osobom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały kościół i złożyły ofiarę, natomiast w sobotę na godzinę 09.00 do sprzątania świątyni zapraszam osoby zamieszkałe na ulicy Przyjaznej, numery od 27 do 90.