XV Tydzień Biblijny

Centralna celebracja Narodowego Czytania Pisma Świętego będzie miała miejsce 23. kwietnia w Warszawie – kościół Wszystkich Świętych (Liturgia Eucharystyczna) i na Placu Teatralnym (Lektura modlitewna Ewangelii wg św. Jana). Rok duszpasterski poświęcony Kościołowi podpowiada temat: „Czy chcecie gardzić Kościołem Boga?” (1 Kor 11,22). 
Uroczysta celebracja odbędzie się w sanktuarium Miłosierdzia w Łagiewnikach i będzie transmitowana na żywo w TVP 1 o godz. 7.00. Z uwagi na ogólnopolski charakter wydarzenia będzie również transmitowana na żywo w TVP 3 od godz. 11.00 i w TVP Info od godz. 13.00. Ten sam rytuał czytania Pisma świętego towarzyszy Mszy św. sprawowanej w kaplicy Matki Bożej na Jasnej Górze, która będzie transmitowana na żywo w TV Trwam o godz. 9.30 z Jasnej Góry.

https://bibliaprzemyska.pl/
Kliknij w link